/Files/images/001_vonniy_stan/png-transparent-unicef-angola-united-nations-logo-unicef-burundi-child-thumbnail.png ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запрошують дошкільнят до Дитячого онлайн-садочка НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років.Програму онлайн-садочка розробляла команда вихователівдитячого простору "Пташеня" на чолі з Соломією Бойкович, експерткою з дошкільної освіти. Також до команди розробників долучали психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають у стресі через війну. Онлайн-садочок допоможе зберегти зв’язок малюків з освітнім і розвивальним процесом.

Щоденні випуски доступні до перегляду на платформі MEGOGO, та YouTube каналах Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ.