/Files/images/IMAGE_2_3_XL.jpg МАМА, НАМАЛЮЙ!

Мене звати Марина Юкіш, я викладач малювання, етики та естетики, художник сучасного мистецтва з Одеси.

Через війну багато діточок буди вимушені покинути свої домівки, не мають змоги відвідувати садочки та гуртки, початкову школу, де відбувалося навчання рідною мовою. Діти зіткнулися з величезним стресом, який залишить слід на все їх життя.

Тому, намагаючись бути корисною у цей важкий час, я вирішила створити волонтерський проект - безкоштовні онлайн уроки малювання для дітей.

Для цього було створено ютюб канал, де щодня об 11:30 виходять уроки малювання рідною мовою.

Уроки розраховані на вік від 3-х років. Садочок та початкова школа. Цікаві теми уроків. Максимально стилізовані зображення, що робить малювання легким і цікавим.

Головна мета проекту - відволікти дітей, занурити їх у кольоровий світ малювання. Дати їм можливість відчути себе здатними намалювати все що забажають, мати впевненість у своїх силах.