Методична тема закладу
на 2016/2017 навчальний рік:

/Files/images/patrotichne_vihovannya/simovlika.png

"Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку"

Завдання:

1.Розпочати поглиблену роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників. Виховати у дітей повагу до Конституції України, Законів України, державної символіки; сформувати етнічну та національну самосвідомість, любов до рідної землі, держави, родини, народу; визнання духовної єдності населення усіх регіонів України, спільності його культурної спадщини та майбутнього; утверджувати гуманістичні моральності як базові основи громадянського суспільства; культивувати кращі риси української ментальності – працелюбність, свободу, справедливість, доброту, чесність, бережливе ставлення до природи; формувати мовну культуру, оволодіння і вживання української мови як духовного коду нації.

2. Продовжувати створювати умови для збереження і зміцнення здоров'я учасників навчально - виховного процесу дошкільного навчального закладу; продовжити координацію зусиль педагогічних працівників та батьківської громади щодо вироблення позитивної мотивації здорового способу життя;

3. Продовжити роботу з формування комунікативно-мовленнєвої та мовної компетентності дошкільників як однієї з складових соціальної компетентності дітей дошкільного віку.